Главная

Наша цель состоит в том, чтобы обеспечить максимальную простоту использования и соответствующее оборудование для характеристики работы.

Л.

Лабораторная мебель

Laboratoorium on töökoht paljude erinevate nõuetega. Nõuded, mis on püstitatud laborimööblile on igas töövaldkonnas erinevad. Seetõttu peab laborimööbel vastama kasutaja püstitatud nõuetele. See tähendab, et peab arvestama ergonoomika, töökorralduse, disaini, vastupidavuse ja ruumi enda iseärasusega.

В.

Вытяжка

Laboratooriumi tõmbekapp on osaliselt suletud töökamber, mis on äratõmbega välja. Esmane tõmbekapi eesmärk on hoida eemal toksilised ja ärritavad aurud üldisest labori tööpiirkonnast. Teisel juhul on tõmbekapp,kui kilp, töötaja ja seadme vahel, kui on tegu plahvatusohtiku katsega.

А.

Автоматика

Tõmbekapid täisautomaatikaga (FC-500 fully variable system) on varustatud õhuvoolu sensoriga (AFS 100), õhuvoolu kontrolleriga (FC-500 Juhtplokk) ja kiire ventilatsiooniklapiga (VD-250-P-FF-1). Tõmbekapi esipaneeli avamisel horisontaalselt või vertikaalselt reguleerib ventilatsiooniklapp õhu väljatõmbe hulka.

Ф.

Фирма

ProjektiMööbel OÜ on erakapitalil põhinev ettevõte. Meie põhitegevuseks on laborimööbli ja eriotstarbelise mööbli müük, projekteerimine ja paigaldamine.

Kui olete otsustanud meie pakutava mööbli kasuks, siis meie hoolitseme kõikide järgnevate etappide eest – alustades konsultatsiooniga, edasi minnes erinevate hinnapakkumiste etappidega, projekti kavandamise, valmistamise ja lõpetades paigaldusega.

Ettevõtte eesmärk on tagada maksimaalne kasutusmugavus ja sobiv sisseseade teie töökoha iseärasusi arvesse võttes.

 

 

 

 

 

 

 

Создайте план своей лаборатории!

Wesemann pakub mugavat veebipõhist labori kujundamist just sulle.

Kas kavatsete moderniseerida või luua uue labori? Siinkohal tuleb appi uus Wesemanni labori plaanimise vahend, mis annab võimaluse kaardistada oma ideed kiiresti ja lihtsalt.

 

 

 

 

 

 

 

Pakume Wesemann GmbH laborimööblit ja tõmbekappe ning Projektimööbel OÜ laborimööblit.

ProjektiMööbel OÜ on ametlik Wesemann GmbH laborimööbli ja tõmbekappide edasimüüja Eestis.

Tegu on Saksa laborimööbli ja tõmbekappide tootjaga Wesemann GmbH, kes projekteerib ja toodab spetsiaalset ületamatu kvaliteediga laborimööblit.

Paindlikkuse ja mitmekülgsuse tagab mööblile moodulsüsteemid Delta30, mille taga on täiustatud tootmistehnoloogia ja kaasaegsed materjalid, mis on kogunud populaarsust üle Euroopa ja viimased 20 aastat kogu maailmas. Ette on näidata referentsid üle Maailma teostatud laboritest

Мы всегда рады ответить на все ваши вопросы!

Для нас каждый клиент является особенным, и мы стараемся, чтобы доказать свою безупречную работу.

Ваши пожелания и предпочтения, составляем для Вас по запросу индивидуально.

Спроси предложение


    rolex watches men replica hublot all black replica grand master watches fake bvlgari website replica
    fake rolex watches ebay