Home

Our goal is to ensure maximum ease of use and the appropriate equipment for your job characteristics into account.

L.

Laboratory furniture

Laboratoorium on töökoht paljude erinevate nõuetega. Nõuded, mis on püstitatud laborimööblile on igas töövaldkonnas erinevad. Seetõttu peab laborimööbel vastama kasutaja püstitatud nõuetele. See tähendab, et peab arvestama ergonoomika, töökorralduse, disaini, vastupidavuse ja ruumi enda iseärasusega.

F.

Fume hood

Laboratooriumi tõmbekapp on osaliselt suletud töökamber, mis on äratõmbega välja. Esmane tõmbekapi eesmärk on hoida eemal toksilised ja ärritavad aurud üldisest labori tööpiirkonnast. Teisel juhul on tõmbekapp,kui kilp, töötaja ja seadme vahel, kui on tegu plahvatusohtiku katsega.

A.

Automatics

Tõmbekapid täisautomaatikaga (FC-500 fully variable system) on varustatud õhuvoolu sensoriga (AFS 100), õhuvoolu kontrolleriga (FC-500 Juhtplokk) ja kiire ventilatsiooniklapiga (VD-250-P-FF-1). Tõmbekapi esipaneeli avamisel horisontaalselt või vertikaalselt reguleerib ventilatsiooniklapp õhu väljatõmbe hulka.

C.

Company

ProjektiMööbel OÜ on erakapitalil põhinev ettevõte. Meie põhitegevuseks on laborimööbli ja eriotstarbelise mööbli müük, projekteerimine ja paigaldamine.

Kui olete otsustanud meie pakutava mööbli kasuks, siis meie hoolitseme kõikide järgnevate etappide eest – alustades konsultatsiooniga, edasi minnes erinevate hinnapakkumiste etappidega, projekti kavandamise, valmistamise ja lõpetades paigaldusega.

Ettevõtte eesmärk on tagada maksimaalne kasutusmugavus ja sobiv sisseseade teie töökoha iseärasusi arvesse võttes.

 

 

 

 

 

 

 

Organize your lab!

Wesemann pakub mugavat veebipõhist labori kujundamist just sulle.

Kas kavatsete moderniseerida või luua uue labori? Siinkohal tuleb appi uus Wesemanni labori plaanimise vahend, mis annab võimaluse kaardistada oma ideed kiiresti ja lihtsalt.

 

 

 

 

 

 

 

Pakume Wesemann GmbH laborimööblit ja tõmbekappe ning Projektimööbel OÜ laborimööblit.

ProjektiMööbel OÜ on ametlik Wesemann GmbH laborimööbli ja tõmbekappide edasimüüja Eestis.

Tegu on Saksa laborimööbli ja tõmbekappide tootjaga Wesemann GmbH, kes projekteerib ja toodab spetsiaalset ületamatu kvaliteediga laborimööblit.

Paindlikkuse ja mitmekülgsuse tagab mööblile moodulsüsteemid Delta30, mille taga on täiustatud tootmistehnoloogia ja kaasaegsed materjalid, mis on kogunud populaarsust üle Euroopa ja viimased 20 aastat kogu maailmas. Ette on näidata referentsid üle Maailma teostatud laboritest

We are always happy to answer all your questions!

For us, every customer is special and we try to prove their impeccable service. Your wishes and preferences in mind prepared for you on request an individual quote.

Request a quote